Tagastamispoliitika

Üldjuhul ei tagastata kõiki ostude tasusid ning osaliselt kasutatud perioodide eest tagasimakseid ega krediite ei tehta. Võime teha erandi, kui tellimuse pakkumise eest taotletakse raha tagasimaksmist neljateistkümne päeva jooksul alates tehingukuupäevast või kui teie jurisdiktsioonis kehtivad seadused näevad ette raha tagasimaksmise.

EL-is või Euroopa Majanduspiirkonnas elavate abonentide puhul on teil vastavalt kohalikele seadustele õigus 14 päeva jooksul pärast tellimuse algust põhjust avaldamata täielik raha tagasimakse. Pange tähele, et see 14-päevane periood algab tellimuse alguses.

Veebileht voodi.ee jätab endale õiguse nõuda Teilt tasu Teenuse kasutamise aja eest, kui Te olete sõnaselgelt palunud Teenuse käivitamist tühistamisperioodi jooksul ning seejärel otsustate kasutada oma tühistamisõigust. Kui soovite oma taganemisõigust kasutada, võtke ühendust voodi.ee klienditeenindusega, nt saates e-kirja aadressile webmaster@voodi.ee. Veebilehe voodi.ee administratsioon peab tagama Teie identiteedi ja seetõttu on lihtsam, kui saadate meili teel Teenuses konto registreerimisel sisestatud meiliaadressilt. Teie tasu koos mahaarvamisega* Teenuse kasutamise aja eest tagastab voodi.ee seejärel esimesel võimalusel ja hiljemalt neljateistkümne (14) päeva jooksul alates kuupäevast, mil voodi.ee-le teie tühistamisavalduse laekus. Juhul, kui te pole arvet veel tasunud, krediteerib voodi.ee teile Teenuse kasutamise aja eest mahaarvamise.

*Mahaarvamine põhineb teenuse kuu keskmisel maksumusel päevas.

Hoiatus 18+

SEE VEEBILEHT SISALDAB SEKSUAALSELT SELGESÕNALIST MATERJALI. Selle veebisaidi kasutamiseks peate olema vähemalt 18-aastane. Kui olete alla 18-aastane, ei ole teil lubatud seda veebisaiti mingil põhjusel kasutada ja/või külastada. Teie kohustus on teada, kas te olete seaduslikult võimeline seda teenust kasutama. Kõik liikmed ja isikud, kes sellel veebisaidil esinevad, on lepinguliselt kinnitanud meile, et nad on 18-aastased või vanemad.

Jätka Sulge